Kalender

man tir ons tor fre lør søn
3
4
5
Innebandy (M) 20:00
Innebandy (M) @ NKS
jul 5@20:00-22:30
Innebandy (M) @ NKS
Barneidrett
6
6. og 7. klasse (fotball) 18:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
jul 6@18:00-19:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
Fotball
Dametrim 19:00
Dametrim @ NKS
jul 6@19:00-20:00
Dametrim @ NKS
Trim
Yoga 20:00
Yoga @ NKS
jul 6@20:00-21:15
Yoga @ NKS
Trim
7
1. klasse (Lagidrett) 17:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
jul 7@17:00-18:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
Friidrett
4. og 5. klasse (J) 18:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
jul 7@18:00-19:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
Fotball
Taekwondo 19:00
Taekwondo @ NKS
jul 7@19:00-21:00
Taekwondo @ NKS
 
10
11
12
Innebandy (M) 20:00
Innebandy (M) @ NKS
jul 12@20:00-22:30
Innebandy (M) @ NKS
Barneidrett
13
6. og 7. klasse (fotball) 18:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
jul 13@18:00-19:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
Fotball
Dametrim 19:00
Dametrim @ NKS
jul 13@19:00-20:00
Dametrim @ NKS
Trim
Yoga 20:00
Yoga @ NKS
jul 13@20:00-21:15
Yoga @ NKS
Trim
14
1. klasse (Lagidrett) 17:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
jul 14@17:00-18:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
Friidrett
4. og 5. klasse (J) 18:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
jul 14@18:00-19:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
Fotball
Taekwondo 19:00
Taekwondo @ NKS
jul 14@19:00-21:00
Taekwondo @ NKS
 
17
18
19
Innebandy (M) 20:00
Innebandy (M) @ NKS
jul 19@20:00-22:30
Innebandy (M) @ NKS
Barneidrett
20
6. og 7. klasse (fotball) 18:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
jul 20@18:00-19:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
Fotball
Dametrim 19:00
Dametrim @ NKS
jul 20@19:00-20:00
Dametrim @ NKS
Trim
Yoga 20:00
Yoga @ NKS
jul 20@20:00-21:15
Yoga @ NKS
Trim
21
1. klasse (Lagidrett) 17:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
jul 21@17:00-18:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
Friidrett
4. og 5. klasse (J) 18:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
jul 21@18:00-19:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
Fotball
Taekwondo 19:00
Taekwondo @ NKS
jul 21@19:00-21:00
Taekwondo @ NKS
 
24
25
26
Innebandy (M) 20:00
Innebandy (M) @ NKS
jul 26@20:00-22:30
Innebandy (M) @ NKS
Barneidrett
27
6. og 7. klasse (fotball) 18:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
jul 27@18:00-19:00
6. og 7. klasse (fotball) @ Nordhus Stadion
Fotball
Dametrim 19:00
Dametrim @ NKS
jul 27@19:00-20:00
Dametrim @ NKS
Trim
Yoga 20:00
Yoga @ NKS
jul 27@20:00-21:15
Yoga @ NKS
Trim
28
1. klasse (Lagidrett) 17:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
jul 28@17:00-18:00
1. klasse (Lagidrett) @ Nordhus Stadion / NKS
Friidrett
4. og 5. klasse (J) 18:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
jul 28@18:00-19:00
4. og 5. klasse (J) @ Nordhus Stadion
Fotball
Taekwondo 19:00
Taekwondo @ NKS
jul 28@19:00-21:00
Taekwondo @ NKS
 
31

Idrettslaget på øyan